Legendarne nasiona traw znów w Polsce

Stworzone przez naturę Udoskonalone przez DLF

Program certyfikacji nasion obejmuje kontrole w terenie, pobieranie próbek nasion, badania laboratoryjne oraz uprawy przed i po kontroli. Na każdym etapie produkujemy nasiona, którym możesz zaufać.

Nie wiesz jaką trawę wybrać na przydomowy trawnik, jesteśmy przekonani że na 90% idealnym wyborem będzie mieszanka uniwersalna będzie idealna. 

Legędarna marka trawnikowa dostępna w naszym sklepie! Trawa Johnsons to przede wszystkim jakość i pewność, że Twój trawnik będzie wręcz perfekcyjny. DLF to marka, która od 100 lat prowadzi ciągłą ewolucję, abyśmy otrzymywali nasiona traw dostosowane do zmieniającego się klimatu.

Nasiona traw pochodzące z hodowli DLF Johnsons są specjalnie przygotowane i wybierane, abyśmy otrzymywali produkt premium najwyższej próby. Wcześniej zdobyte doświadczenia na rynku profesjonalnym dostępne już są w Twoim domowym zaciszu.

jaka trawa do ogrodu

Jeżeli marzy Ci się piękny, soczysto zielony trawnik to z pewnością spędzisz trochę czasu na przeszukanie internetu w celu znalezienia tej jedynej mieszanki, która będzie idealna do Twojego ogrodu. 

Pozwól, że Ci pomogę i podzielę się swoją wiedzą i informacjami, które zebrałem podczas małego testu nasion traw. Chcąc pomóc pytającym o poradę wysiałem kilka rodzajów nasion traw, aby nie musieć opowiadać o gęstości, grubości źdźbeł i różnicy między mieszankami. Wysiałem trawę na tereny suche, trawę uniwersalną, trawę sport, trawę szybko rosnącą - do regeneracji trawników, trawę do cienia oraz trawę samo zagęszczającą Substral renowacja oraz mieszankę ekonomiczną - aby pokazać czym różni się tania trawa od traw z wyższej półki. 

Nasiona traw zostały wysiane w plastikowych pojemnikach w ziemi Kronen do trawników, aby miały równe szanse.

Pierwsza zaczęła kiełkować mieszanka ekonomiczna, niestety źdźbła szybko zaczęły się lekko przełamywać, bo może świadczyć o tym, że w skład tej mieszanki użyto też traw pokroju pastewnego, przez co mocno straci to na aspekcie wizualnym. Szybko wzeszły również nasiona trawy do regeneracji Substral oraz mieszanki do szybkiej regeneracji Quick LAWN DLF. Najwolniej wschodzą trawy na tereny zacienione. 

Czekamy na dalszy rozwój. Dalsza część testu pojawi się jak trawy się rozrosną. 

DLF – globalna firma nasienna

  • Od 1906r.

  • 25% udziału na świecie

  • 50% udziału w Europie

  • Światowy lider

  • Dostawca nasion traw i koniczyny dla zmieniającego się klimatu

  • Każda odmiana / mieszanka dobrana pod kątem warunkówdo ponad 100 krajów Program hodowli roślin na całym świecie

  • 2 akredytowane przez ISTA Laboratoria w Danii i Holandii

  • Co roku nowe, doskonałe odmiany klimatyczno-glebowych w danym kraju

  • Mistrzowstwa świata z DLF

  • Obecni w: Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Szwecji, Niemczech, Polsce, Czechach, Włoszech, Turcji, Rosji, Chinach, Kanadzie, USA, Urugwaju, Argentynie, Brazylii, Paragwaju, RPA , Australii i Nowej Zelandii.

Hasło DLF to - Nie kupujemy nasion, My je hodujemy!

Menu Szukaj produkty więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl