kategorie

Legendarne nasiona traw DLF JOHNSOSN znów w Polsce

Stworzone przez naturę Udoskonalone przez DLF

Program certyfikacji nasion obejmuje kontrole w terenie, pobieranie próbek nasion, badania laboratoryjne oraz uprawy przed i po kontroli. Na każdym etapie produkujemy nasiona, którym możesz zaufać.

 

 

DLF Johnson wycofany z Polski! :( 

Mamy za to alternatywę, trawę przygotowaną na najlepszych komponentach! Wolniej rośnie, nie przesycha szybko i do tego jest wytrzymała! 

Sprawdź TRAW.PRO <<<<

Nie wiesz jaką trawę wybrać na przydomowy trawnik? Jesteśmy przekonani że na 90% idealnym wyborem będzie mieszanka uniwersalna będzie idealna. 

Legędarna marka trawnikowa dostępna w naszym sklepie! Trawa Johnsons to przede wszystkim jakość i pewność, że Twój trawnik będzie wręcz perfekcyjny. DLF to marka, która od 100 lat prowadzi ciągłą ewolucję, abyśmy otrzymywali nasiona traw dostosowane do zmieniającego się klimatu.

Nasiona traw pochodzące z hodowli DLF Johnsons są specjalnie przygotowane i wybierane, abyśmy otrzymywali produkt premium najwyższej próby. Wcześniej zdobyte doświadczenia na rynku profesjonalnym dostępne już są w Twoim domowym zaciszu.

 

DLF – globalna firma nasienna

  • Od 1906r.

  • 25% udziału na świecie

  • 50% udziału w Europie

  • Światowy lider

  • Dostawca nasion traw i koniczyny dla zmieniającego się klimatu

  • Każda odmiana / mieszanka dobrana pod kątem warunkówdo ponad 100 krajów Program hodowli roślin na całym świecie

  • 2 akredytowane przez ISTA Laboratoria w Danii i Holandii

  • Co roku nowe, doskonałe odmiany klimatyczno-glebowych w danym kraju

  • Mistrzowstwa świata z DLF

  • Obecni w: Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Szwecji, Niemczech, Polsce, Czechach, Włoszech, Turcji, Rosji, Chinach, Kanadzie, USA, Urugwaju, Argentynie, Brazylii, Paragwaju, RPA , Australii i Nowej Zelandii.

Hasło DLF to - Nie kupujemy nasion, My je hodujemy!

DLF to NASIONA I NAUKA

Kiedy masz do czynienia z nasionami traw z DLF, masz wiedzę po swojej stronie. Badania i rozwój stanowią sedno naszej działalności. W oparciu o trendy, potrzeby i potrzeby rynku, ogólnoświatowa sieć badawczo-hodowlana opracowuje nowe i lepiej działające odmiany do stosowania w mieszankach do różnych celów i warunków klimatycznych. Przed wypuszczeniem nowego materiału siewnego na rynek testujemy jego przydatność w różnych klimatach i różnych typach gleby. Dane mówią nam, jak będzie wyglądało twoje ziarno.

DLF to największy na świecie producent i dystrybutor nasion trawy o globalnej sieci. Oddziały DLF znajdują się międzyinnymi w w Danii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemczech, Polsce, Czechach, Rosji, Chinach, Nowej Zelandii, Kanadzie, USA, Urugwaju i Południowej Afryce.

Nowe odmiany i lepsze zwroty, sezon po sezonie

Hodowcy nasion trawy zawsze patrzą w przyszłość i na lepsze odmiany. W tym ciągłym dążeniu do poprawy, DLF jest liderem. Poświęcając tyle czasu i zasobów na badania i rozwój, uwalniają strumień nowych i ulepszonych odmian nasion. DLF daje coś świeżego i ekscytującego, aby zaoferować swoim klientom co sezon to co najlepsze. Historia rozwoju nasion stworzyła różnorodne portfolio. Zawiera nasiona dla każdego użytkownika trawy lub zestawu warunków środowiskowych. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Informacja w nagłówku

Infolinia:

Telefon: 578 287 257

Email: sklep@naszogrodniczy.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium