kategorie

Nawozy bez chemii - naturalna siła w Twoim ogrodzie

Dbajmy o swój ogród bez chemii z nawozami innbio

Na codzień mamy tyle nieprzyjaznych rzeczy, smog, sztuczne dodatki do żywności, polepszacze i konserwanty. Zadbajmy o to, aby nasz ogród był chociaż wolny od chemii. 

Firma Innbio proponuje nam zdrowe bezchemiczne podejście do odżywiania roślin. Prosta i przejrzysta oferta kilku nawozów, które są wystarczające do tego aby zadbać o wszystkie rośliny. Znaleźć tutaj można nawozy do trawy, nawóz do warzyw, nawóz do owoców oraz nawóz do kwiatów i roślin ozdobnych, czyli wszystkie grupy roślin, bez zbędnego rozdrabniania - bo przecież, pelargonia potrzebuje bardzo podobnego nawożenia co róża! 

Dlaczego warto

Używając naturalnych nawozów możemy śmiało bawić się z dziećmi, z psem na trawniku, jeść warzywa wprost z ziemi, czy owoce wprost z krzaka - drzewa.

Nawożąc chemicznie należy pamietać, aby tego nie robić wprost przed zbiorami, ze względu na nieprzekształcone składniki mineralne, które nasz organizm, kolokwialnie mówiąc nie lubi. Dzięki zastosowaniu naturalnych nawozów, nie musimy się niczego obawiać. Bez problemu możemy nawozić zioła, warzywa i owoce w trakcie wegetacji i zbirów.

Zalety nawozów innbio

  • bardzo skoncentrowane
  • w 100% naturalne
  • o dużej zawartości pożytecznych mikroorganizmów
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Informacja w nagłówku

Infolinia:

Telefon: 578 287 257

Email: sklep@naszogrodniczy.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium