naziemne zbiorniki na deszczówkę

Skuteczny i prosty sposób na łapanie deszczówki. Zbiornik wystarczy ustawić nieopodal rynny i podłączyć rurkę. Świetne uzupełnienie podziemnych zbiorników na wodę deszczową.

  • zbiorniki na deszczówkę wykonane w Polsce
  • design + jakość
  • pozwala w prosty sposób oszczędzać wodę

Poza tym, że dzięki zbiornikowi oszczędzasz deszczówkę, to dodatkowo dostarczasz roślinom duże lepszej jakościowo wody dla nich - zawiera azot i inną miękkość w porównania z wodą znajdującą się w kranie!

Posiadanie zbiornika na deszczówkę jest eko x2 jest ekologiczne i ekonomiczne!

Naziemne beczki na wodę deszczową

Jeżeli chcesz oszczędzać wodę i pomóc naszej naturze to oto jest jeden z najprostszych sposobów. Wystarcz ustawić beczkę i podłączyć, a potem wykorzystać zebraną deszczówkę do podlewania roślin, gdy nie pada. 

W ostatnich latach obserwujemy coraz dłuższe i dotkliwsze okresy bez deszczu w okolicach czasu wakacji Wiele warzyw i roślin ozdobnych nie poradzi sobie bez naszej pomocy, jeżeli ich nie podlejemy to wyschną. Podczas tegorocznej suszy już w naszej okolicy obowiązywał okresowy zakaz mycia samochodów i podlewania ogródków. Aby się zabezpieczyć przez tego typu sytuacjami warto pomyśleć o alternatywnym źródle wody. 

Woda deszczowa i tak spada z nieba, ale to od nas zleży czy jej nadmiar odpłynie podczas opadów, czy będziemy w stanie zagospodarować deszczówkę i wykorzystać w momencie, kiedy jej brakuje. 

Zintegrowany system ochrony wody

Najlepszym rozwiązaniem jest myślenie holistyczne i nastawione na maksymalizację efektów. Z tego względu warto pomyśleć nie o jednym zbiorniku na deszczówkę ale o kilku, dzięki czemu będziemy w stanie podczas deszczowej wiosny nazbierać wystarczającą ilośc wody i wykorzystać ją w odpowiednim momencie.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Informacja w nagłówku

Infolinia:

Telefon: 578 287 257

Email: sklep@naszogrodniczy.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium