naszogrodniczy.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty

Dlaczego naszogrodniczy.pl?

Skuteczny i prosty sposób na łapanie deszczówki. Zbiornik wystarczy ustawić nieopodal rynny i podłączyć rurkę. Świetne uzupełnienie podziemnych zbiorników na wodę deszczową.

  • zbiorniki na deszczówkę wykonane w Polsce
  • design + jakość
  • pozwala w prosty sposób oszczędzać wodę

Poza tym, że dzięki zbiornikowi oszczędzasz deszczówkę, to dodatkowo dostarczasz roślinom duże lepszej jakościowo wody dla nich - zawiera azot i inną miękkość w porównania z wodą znajdującą się w kranie!

Posiadanie zbiornika na deszczówkę jest eko x2 jest ekologiczne i ekonomiczne!

naziemne zbiorniki na deszczówkę

Naziemne beczki na wodę deszczową

Jeżeli chcesz oszczędzać wodę i pomóc naszej naturze to oto jest jeden z najprostszych sposobów. Wystarcz ustawić beczkę i podłączyć, a potem wykorzystać zebraną deszczówkę do podlewania roślin, gdy nie pada. 

W ostatnich latach obserwujemy coraz dłuższe i dotkliwsze okresy bez deszczu w okolicach czasu wakacji Wiele warzyw i roślin ozdobnych nie poradzi sobie bez naszej pomocy, jeżeli ich nie podlejemy to wyschną. Podczas tegorocznej suszy już w naszej okolicy obowiązywał okresowy zakaz mycia samochodów i podlewania ogródków. Aby się zabezpieczyć przez tego typu sytuacjami warto pomyśleć o alternatywnym źródle wody. 

Woda deszczowa i tak spada z nieba, ale to od nas zleży czy jej nadmiar odpłynie podczas opadów, czy będziemy w stanie zagospodarować deszczówkę i wykorzystać w momencie, kiedy jej brakuje. 

Zintegrowany system ochrony wody

Najlepszym rozwiązaniem jest myślenie holistyczne i nastawione na maksymalizację efektów. Z tego względu warto pomyśleć nie o jednym zbiorniku na deszczówkę ale o kilku, dzięki czemu będziemy w stanie podczas deszczowej wiosny nazbierać wystarczającą ilośc wody i wykorzystać ją w odpowiednim momencie.

 

 
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium