naszogrodniczy.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty

Dlaczego naszogrodniczy.pl?

Oszczędzaj wodę i korzystaj z deszczówki, którą rośliny tak bardzo lubią również kiedy nie pada! 

Zbiorniki na deszczówkę

Dlaczego warto montować zakopywany zbiornik na deszczówkę?

  • oszczędzasz pieniądze  - podlewasz ogród wodą, która do tej pory uciekała
  • dbasz o naturę - wykorzystujesz wodę opadową podczas suszy
  • deszczówka jest dobra dla roślin - zawiera azot oraz ma inny stopień twardości, który zdecydowanie wolą rośliny niż ten w wodzie z wodociągów 

Jaki zbiornik na deszczówkę wybrać?

W zasadzie każdy zbiornik będzie dobry, ze względu na to, że będzie przyczyniał się poprawy życia naszych roślin i oszczędzania wody. Zdecydowanie warto wybierać sprawdzone firmy, aby mieć pewność co do trwałości. My proponujemy zbiorniki na deszczówkę Prosperplast - polskiego producenta, który zdecydowanie zna się na produkcji przedmiotów z tworzywa sztucznego.

Zbiorniki na deszczówkę montowane do rynny

Zbiorniki pozwalają na szybkie używanie deszczówki bez konieczność włączania pompy do zbiornika. Wystarczy je postawić na wyrównanej powierzchni w niewielkiej odległości od rynny i za pomocą rurek przyłączyć je. Takie zbiorniki zdecydowanie najłatwiej zamontować i nie wymagają skomplikowanych przygotowań, tak jak to bywa ze zbiornikami wkopywanymi

Podziemny zbiornik na deszczówkę 

Coraz większą popularność zbiorniki na deszczówkę do zakopania to coś co może pozwolić na zaoszczędzenie naprawdę sporej ilości wody. Mające nawet 7000 litrów zbiorniki są produkowane w polskiej fabryce, dzięki czemu możesz mieć pewność co do ich jakości, a co za tym idzie trwałości. 

Podziemny zbiornik na deszczówkę to rewelacyjna alternatywa dla beczek na wodę deszczową lub zbiornik na deszczówkę do rynny przystawiany! 

Na naszej stronie znajdziesz pojemniki na deszczówkę o pojemności 3000L, 5000L oraz takie mniejsze na 2000L. Dobiesz bez problemu zbiornik, który będzie pasował do Twojego ogrodu i dachu. 

Dzięki zakopaniu zbiorników woda w nich pozostaje cały czas w ciekłym stanie skupienia - ani nie zamarza, ani nie paruje. Podczas, gdy w naszym kraju coraz częściej spotykamy się z okresowymi suszami, to właśnie z deszczówek możemy czerpać wodę do podlewania naszego ogrodu. 

Do zbiorników już woda napływa podczas deszczowej jesieni, zlatuje do niej również topniejący śnieg oraz deszcz wiosenny z większą dawką azotu.  

Co warto zamontować prócz zakopywanego zbiornika na deszczówkę?

Sączek

Pozwala on odprowadzić nadmiar wody, dzięki czemu nic nie będzie wylewało się poza zbiornik na deszczówkę

Właz rewizyjny 

pozwoli na sprawdzenie wody i ewentualne czyszczenie zbiornika po wypompowaniu wody. Dzięki takiemu włazowi - studzience możemy też w łatwy sposób wkładać i wyciągać pompę do wody.

 

Podsumowując 

Użytkowanie zbiorników na deszczówkę jest 2 x eko! Jest i ekologiczne i ekonomiczne! Zakupiony raz zbiornik będziesz mógł wykorzystywać przez kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat! 

Sprawdź nasza ofertę na zbiornik na deszczówkę!

 

 

 
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium