W tej kategorii znajdują się naturalne preparaty do naszych ogrodów.

  • Naturalne - ekologiczne nawozy 
  • Środki ochrony roślin przeznaczone do ekologicznych upraw

Środki dopuszczone do uprawy ekologicznej, które zapewniają tylko i wyłącznie wykorzystanie siły natury do ochrony i zwiększenia naszych plonów.

Polecamy w szczególności obornik granulowany bydlęcy, kurzy, koński oraz niesamowity nawóz Astvit, który wykazuje niesamowite działanie na rośliny. 

Sprawdź też naturalny środek Septovital, który jest wyprodukowany z wyciągu z grejpfruta i posiada działanie antygrzybowe. Można go stosować do zaprawiania nasion, produkcji sadzonek oraz upraw roślin doniczkowych. Kolejnym ciekawą propozycją jest BioMass Sugar na nicienie i pędraki. Jest to jeden z nielicznych środków obok P-Drakola, które pozwalają na pozbycie się problemu nicieni i pędraków z gleby. Ponadto BioMass Sugar poprawia właściwości gleby, stymuluje system korzeniowy oraz rewitalizuje glebę.

Posiadamy również w swojej ofercie ekologiczne preparaty na mszyce i inne owady w ziołach, warzywach oraz kwiatach. Są one oparte o naturalnych składnikach, które wykorzystują siłę natury do walki ze szkodnikami.

Wyjatkiem w tej kategorii jest Silltac, który nie jest naturalnym środkiem, ale nie zawiera chemicznych pestycydów. Stworzony na bazie silikonu może być stosowany w ogrodnictwie ekologicznym! 

Nawóz Astvit 0,5l Nawóz Astvit 0,5l
Producent: Astvit
Cena: 4,50 zł
szt.
zobacz więcej
Nawóz Astvit 1l Nawóz Astvit 1l
Cena: 7,30 zł
szt.
zobacz więcej
Nawóz Astvit papka 1kg Nawóz Astvit papka 1kg
Producent: Astvit
Cena: 17,50 zł
szt.
zobacz więcej
Nawóz Astvit papka 200g Nawóz Astvit papka 200g
Producent: Astvit
Cena: 4,30 zł
szt.
zobacz więcej
Ziemia Kronen bio zioła 20l Ziemia Kronen bio zioła 20l
Producent: Kronen
Cena: 9,60 zł
szt.
zobacz więcej
Menu Szukaj produkty więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl