87% przesyłek wychodzi od nas w ciągu 24h!

Obecnie mierzymy się z ogromną ilością przesyłek i przepełnionymi furgonetkami kurierów - robimy co możemy aby paczki jak najszybciej wysłać. 

Działamy na pełnych obrotach wspierając akcję #zostańwogrodzie - prosimy o wyrozumiałość :) 

Nawozy długodziałające OSMOCOTE

Jeżeli ciągle zapominasz o nawożeniu i Twoje rośliny nie są tak piękne jak te sąsiada, to rozwiązanie pozwoli rozwikłać Twój problem. Prócz Osmocote znajdziesz tutaj też nawozy do trawników Barenbrug i zamienniki czeskie Multicote. Wszystkie te nawozy mają wydłużone działanie. 

Nawozy długodziałające, które pozwalają na zasilanie roślin przez wiele miesięcy. Rewelacyjne rozwiązanie dla zaprasowanych i wymagających ogrodników. Wystarczy na początku sezonu posypać podłoże granulkami i lekko je przemieszać z ziemią. Otoczkowane składniki pokarmowe pod wpływem temperatury i wilgoci uwalniają się spod żywicznej skorupki. Dzięki temu azot nie jest dostarczany rośliną podczas chłodniejszych dni i przymrozków. 

Główne zalety Osmocote 

  • wygodne użytkowanie - raz, dwa razy w sezonie
  • uniwersalne zastosowanie 
  • wysoka jakość - preparaty te są również używane w ogrodnictwie profesjonalnym
  • sprawdzony przez wielu naszych klientów, który wracają po ten nawóz

Osmocote opinie

Wiele naszych klientów tak jak wspomnieliśmy wcześniej, powraca do nas po te nawozy. To najlepsza rekomendacja, a do tego dochodzą też profesjonalni ogrodnicy, co tylko i wyłącznie wzmacnia poczucie, że ten produkt to najwyższa jakość. 

 

Nawozy długodziałające to najlepsza inwestycja w Twój ogród, sypiesz raz i zapominasz o odżywianiu roślin przez cały sezon. 

Menu Szukaj produkty więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl