Na narzędzia

Zawsze, ale to zawsze brakuje na tej jednej, jedynej śrubki, którą widzieliśmy kilka razy zawsze wtedy gdy jej nie potrzebowaliśmy. Tak samo miewamy z kluczami, zawsze znikają kiedy są potrzebne. Gdy problemy dotyczą również Ciebie, warto przeczytać ten artykuł do końca.

 

Organizery plastikowe

Przy wieloletniej współpracy z firmą Prosperplast podjęliśmy się rozszerzenia naszego asortymentu o różnego rodzaju organizery, skrzynki oraz pojemniki pozawalające łatwiej transportować i przechowywać wszelkiego rodzaju narzędzia, śruby, śrubki, gwoździe oraz inne szpargały. 

Zarówno tablice warsztatowe, jak i pojemniki NOR, NUF oraz NUN doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju garażach, warsztatach, piwnicach ze względu na swoją uniwersalność. Z kolei pojemniki z serii NP pozwalają na szybki montaż dzięki swojej konstrukcji. Można je zawiesić lub ustawić jedno na drugim, dzięki czemu stworzy się kolumnę, do której można powrzucać na przykład różnego rozmiaru wkręty.  

Walizki Multicase za to nie tylko ułatwią utrzymanie porządku, ale także na bardzo łatwy transport, bez obawy, że coś się nam wywróci lub pomiesza.  Bardzo ciekawym rozwiązaniem są również skrzynki narzędziowe Mustang, które mimo swojej niskiej ceny zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów, bowiem są one w całości produkowane w Polsce przez firmę Prosperplast. 
 
Wszystkie organizery są produkowane w Polsce według wysokich standardów jakości, więc nawet ich intensywne użytkowanie im nie zaszkodzi. Wiele naszych klientów potwierdziło po zakupie na próbę kilku produktów wróciło po więcej, co dało nam odpowiedź czy warto mieć w swojej ofercie ten asortyment. 

Posiadamy bardzo bogatą ofertę, w której znajdują się organizery, dlatego serdecznie zapraszamy do sprawdzenia!
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Informacja w nagłówku

Infolinia:

Telefon: 578 287 257

Email: sklep@naszogrodniczy.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium