Sekatory Welkut

Welkut, to stosunkowa nowa marka cechująca się solidnym wykonaniem w przystępnej cenie. Fabryki tej firmy znajdują się na Tajwanie, dzięki czemu dbałość o jakość jest dużo wyższa niż towarów z Chin, ale za to cena zostaje dalej atrakcyjna.

Ostrza sekatorów wykonane są w technologii, która zapewnia i ostrość przez długi czas, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, narzędzia i sekatory Welkut będą sprawdzały się w pracy przez długie lata. 

W tej kategorii możemy wybierać spośród sekatorów jednoręcznych oraz dwuręcznych. Szczególnie te drugie cieszą się uznaniem wśród profesjonalistów i wiele pozytywnych opinii możemy znaleźć nawet w internecie na forach specjalistycznych. 

Warto tutaj zwrócić uwagę na sekatory, które mają ząbkową blokadę, dzięki czemu przy użyciu małej siły jesteśmy wstanie wygenerować duży nacisk, a dzięki temu z łatwością ciąć nawet bardzo grube gałęzie. 

Przygotowaliśmy opisy oraz fotografie, dzięki czemu będą mogli Państwo obejrzeć te sekatory pod rożnymi kontami. Mamy nadzieję, że udało nam się oddać solidność wykonania. 

Polecamy sekatory Welkut, ponieważ sami ich używamy w swoich ogrodach na codzień! 

Menu Szukaj produkty więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl