Sonda
Czy używasz nawozów jesiennych?
Drzewka do ogrodu 0

Drzewka do ogrodu

Drzewka do ogrodu to często trudny wybór. Jak dobrać najlepsze owocówki, tak aby nie mając wiedzy fachowej poradzić sobie z hodowlą własnych owoców. 

czytaj całość »
Ochrona roślin przed chorobami i szkodnikami 1

Ochrona przed chorobami i szkodnikami

Każdy ogrodniki wie, jak uciążliwe oraz denerwujące są szkodniki, czy choroby które zagrażają naszym roślinom. W tym artykule znajdziecie kilka rad jak zapobiegać im się przeciwstawić przy pomocy dobrej praktyki ogrodniczej oraz przy pomocy środków ochrony roślin.

czytaj całość »
Drzewka owocowe 0

Zakup drzewek i krzewów owocowych

O drzewkach i krzewach owocowych można rozprawiać godzinami. My jedynie postaramy się nieco rozjaśnić kluczowe sprawy. Jak sadzić, jak kupować oraz jak pielęgnować.

czytaj całość »
Narzędzia ogrodnicze 0

Narzędzia ogrodnicze

Dobry sprzęt to podstawa przyjemnej pracy. Warto mieć w swoim składziku sekator, który zapewni łatwe i precyzyjne cięcie, a nie szarpanie się z gałęziami. O tym jak wybrać i co wybrać przeczytajcie w naszym krótkim artykule.

czytaj całość »
Nasiona traw a ładny trawnik 0

Nasiona traw a ładny trawnik

Wybór odpowiedniej mieszanki to połowa sukcesu, nie za wiele osób wie jak istone jest przygotowanie odpowiednie podłoża. To jaką pracę wykonamy przed wysiewem bardzo mocno przełoży się na końcowy efekt. Więcej informacji w wpisie! 

czytaj całość »
Karma dla psa Arion 0

Karma dla psa Arion

Żywienie zwierząt to wbrew wszystkiemu nie taka prosta rzecz, a wybór dobrej i zbilansowanej karmy spośród tylu opcji dostępnych na rynku stanowi często nie lada wyzwanie. Zajrzyj i sprawdź jak ciekawą opcją są karmy dla psów Arion! 

czytaj całość »
ABC środków ochrony roślin 0

Środki Ochrony Roślin

O środkach ochrony roślin naturalnych i tych chemicznych słów klika. O ich wadach i zaletach, bezpiecznym stosowaniu i o tym co możemy dzięki nimi za korzyści. Zbiór podstawowych informacji przydatnych dla wszyskich amatorów ogrodów, działek, balkonów oraz początkujących rolników.

czytaj całość »
ABC nawożenia 0

Nawozy ogrodnicze

Jak człowiek potrzebuje zjeść, aby mieć siłę na cały dzień, tak roślina potrzebuje składników ożywczych, aby mieć możliwość rosnąć, owocować i kwitnąć. Ogólnie o nawożeniu, dokarmianiu roślin warzyw, drzew - krzewów owocowych oraz kwiatów i o tym co zrobić aby nasze plony były obfite.

czytaj całość »
Opryskiwacz Kwazar 0

Opryskiwacze Kwazar

Wybór dobrego sprzętu to podstawa przyjemnej pracy. Nic bardziej nie denerwuje niż to, gdy mamy do wykonania zadanie a nasze urządzenie się rozsypuje i każda próba orsku staje się frustrującą udręką. 

czytaj całość »
Mrówka w Wadowicach 1

Mrówka w Wadowicach

Krótki artykuł o problemach mrówek, który powstał dzięki telefonowi pewnej klientki z Wadowic. Pomogliśmy rozwiązać problem inwazji owadów. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl