choinka led

Kompost

Oferta na rzeczy do tworzenia własnego i ekologicznego podłoża ze śmieci organicznych. Doskonała propozycja dla ludzi ceniących selektywną zbiórkę odpadów.

Kompost jest nawozem organicznym wytwarzanym w wyniku rozkładu tlenowego odpadów roślinnych przez mikroorganizmy, inaczej zwanym procesem kompostowania. Stosowanie kompostu urozmaica glebę o próchnicę oraz sprawia, że gleba staje się bardziej przepuszczalna w najbardziej naturalny i tani sposób. 

Gotowy kompost w workach

Kompost gotowy od polskiego producenta zawiera wyłącznie rośliny oraz ich części pozostałe po pięlęgnacji ogrodów i parków, wyłączając gospodarstwa domowe. Certyfikowany kompost ogrodniczy dojrzewa 6-12 miesięcy w temperaturze ok 60°C przy odpowiedniej ilości tlenu do kompostowania. Nie ma bardziej naturalnego surowca, kto®y naprawi naturalne pH gleby i przyczyni się do rekultywacji gleb i zdrowszych upraw. 

Jak przyspieszyć kompostowanie

Rozkład materii organicznej możemy przyspieszyć za pomocą aktywatorów kompostowych, zawierających specjalne szczepy bakterii tlenowych, przyspieszających kompostowanie. 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Informacja w nagłówku

Infolinia:

Telefon: 578 287 257

Email: sklep@naszogrodniczy.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium