W tej kategorii znajdziesz oborniki granulowany, który jest specjalnie spreparowany, aby był jak najwygodniejszy w użyciu oraz jak najwięcej dać Twoim roślinom.

O wielu, wielu lat ludzie stosują obornik, czyli nawóz naturalny pochodzący z przekompostowanych odchodów zwierzęcych. Obornik jest bardzo bogaty w materie organiczną, która bardzo użyźnia glebę. Każda granula posiada substancje organiczne oraz podstawowe składniki pokarmowe ( N,P,K,Ca,Mg) dodatkowo mikroelementy wyłącznie pochodzenia naturalnego. Dzięki procesowi produkcji zostały wyeliminowane kiełkujące nasiona oraz patogeniczne mikroorganizmy. 

Wszechobecna technologia również wpłynęła na stosowanie obornika. Maszyny z dość nieprzyjemnej masy odchodów zwierzęcych przygotowują granulki prawie bezwonne, które zawierają całe bogactwo natury. Proces przygotowania obornika granulowanego polega na wysuszanie przekompostowanych odchodów zwierząt. Traktowanie ich wysoką temperaturą wpływa na "unieszkodliwianiu" nasion chwastów, które kryją się w przekompostowanych obornikach. Tak przygotowana masa przechodzi do granulatora, który pod ciśnieniem zbija cząsteczki nawozu i przeprowadza je przez swoisty młynek z nożem, który odcina je na odpowiednią długość.

Oborniki granulowany Agro Cs jest specjalnie przygotowany, aby bezpiecznie zasilić Twoje kwiaty, warzywa, kwiaty oraz pozostałe rośliny w ogrodzie.

 

Menu Szukaj produkty więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl