Substral - długo działa

produkty marki Substral to zawsze wybór najwyższej jakości. W bardzo krótkim czasie zaczynają działać, a ich efekty są widoczne w ogrodzie przez długi czas. Jest to jedna z naszych ulubionych firm, którą szczerze możemy polecać naszym klientom, gdyż wiem, że polecamy bardzo dobrego produkty! 

W ofercie tego producenta znajdziesz między innymi:

  • trawę samoZAGĘSZCZAJĄCĄ - czyli mieszanki oparte o życicę trwałą RPR, która bardzo szybko wschodzi i która to tworzy sieć podziemnych korzeni, z których wychodzą nowe kępy trawy. Trawy Substral to mieszanki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających ogrodników

  • nawozy długodziałające Osmocote, nawozy które wystarczy, że zostaną zaaplikowane 1 raz w sezonie. Otoczkowane granulki będą się rozkładać przez wiele miesięcy dostarczając składniki pokarmowe do gleby.
  • Substral Magiczna Siła - interwencyjne nawozy do pomidorów, iglaków, borówek, hortensji oraz innych roślin. Krystaliczna formuła nawozów WE o bogatym składzie dzięki aplikacji poprzez podlewanie, bądź oprysk działa bardzo szybko, dostarczając rośliną składniki pokarmowe. 
  • środki na ćmę bukszpanową, tarczniki, mszyce, wełnowce, etc. - Polysect, układowy środek, który krąży w roślinie prze ok 30 dni

  • środki grzybobójcze oraz 2 w 1, czyli zwalczające i grzyby -np. fytoftryozę oraz owady np. mszyce, tarczniki, etc. 
  • wiele produktów gotowych do zastosowania, gdzie nie musisz się zastanawiać w jakich proporcjach rozrobić środki

 

love the garden

Nowy właściciel i nowa strona właściciela marki Substral - Evergreen Garden Care. Znajdziecie na niej wiele cennych informacji co do produktów opatrzonych logo SUBSTRAL, czyli między innymi trawy samo zagęszczającej, środków na mszyce, choroby grzybowe, czy nawozów osmocote długodziałających.

Na stronie lovthegarden znaleźć można również wiele porad ogrodniczych oraz inspiracji. Na tej stronie znajdziemy też  informacjeo małych opakowaniach Roundup, których Evergreen jest konfekcjonerem.

Dodatkowo na stronie zamieszczone są kalkulatory mulczu oraz ziemi, które w łatwy w łatwy sposób określą nam ile potrzebujemy produktów na nasze potrzeby.

performance organic -naturalne nawozy Substral, które bazuje bazują na naturalnych składnikach.

Substral

Substral Mniszek Hobby 750 ml Substral Mniszek Hobby 750 ml
Producent: Substral
Cena: 18,90 zł
szt.
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Informacja w nagłówku

Infolinia:

Telefon: 578 287 257

Email: sklep@naszogrodniczy.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium