Substral - długo działa

produkty marki Substral to zawsze wybór najwyższej jakości. W bardzo krótkim czasie zaczynają działać, a ich efekty są widoczne w ogrodzie przez długi czas. 

W ofercie tego producenta znajdziesz między innymi:

  • trawę samoZAGĘSZCZAJĄCĄ - czyli mieszanki oparte o życicę trwałą RPR, która bardzo szybko wschodzi i która to tworzy sieć podziemnych korzeni, z których wychodzą nowe kępy trawy. Trawy Substral to mieszanki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających ogrodników

  • nawozy długodziałające Osmocote, nawozy które wystarczy, że zostaną zaaplikowane 1 raz w sezonie. Otoczkowane granulki będą się rozkładać przez wiele miesięcy dostarczając składniki pokarmowe do gleby.
  • Substral Magiczna Siła - interwencyjne nawozy do pomidorów, iglaków, borówek, hortensji oraz innych roślin. Krystaliczna formuła nawozów WE o bogatym składzie dzięki aplikacji poprzez podlewanie, bądź oprysk działa bardzo szybko, dostarczając rośliną składniki pokarmowe. 
  • środki na ćmę bukszpanową, tarczniki, mszyce, wełnowce, etc. - Polysect, układowy środek, który krąży w roślinie prze ok 30 dni

  • środki grzybobójcze oraz 2 w 1, czyli zwalczające i grzyby -np. fytoftryozę oraz owady
Trawa samoZAGĘSZCZAJĄCA RENOWACYJNA Substral 3 kg Trawa samoZAGĘSZCZAJĄCA RENOWACYJNA Substral 3 kg
Producent: Substral
Cena: 101,00 zł 139,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Menu Szukaj produkty więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl