Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Blog
Znajdziecie tutaj trochę informacji z naszego świata ogrodniczego!
Trawa SAMO zagęszczająca

Nasiona traw - nowość SUBSTRAL

Na rynku traw pojawi się kolejna ciekawa propozycja od firmy Substral. Nasiona traw samozagęszczających najwyższej jakości, która utoruje kierunek rozwoju wielu obecnych na rynku produktów. 

 Nowa kategoria traw samo zagęszczających dzięki sieci samoregenerujących kłączy. Specjalnie wyselekcjonowana odmiana Życicy Trwałej Dzięki której otrzymamy gęsty i odporny trawnik na wiele, wiele lat. Odmiana ta rozrastając się nie becie tworzyć dużych kęp, ale zacznie wypuszczać kłącza, na których wyrasną kolejne małe kępki, co przełoży się na zagęszczenie murawy.

Duże donice

Duże donice 

Szukasz dużej doniczki? Lepiej nie mogłeś trafić, przegląd dostępnych wzorów z polskich firm, które doskonale nadają się do postawienia w ogrodzie, przed biurem, przed restauracją, hotelem lub w innym miejscu gdzie potrzeba dużego pojemnika. W naszej ofercie znajdziesz ciekawe, geometryczne wzory dużych donic wykonane z polietylenu oraz również tanie donice plastikowe, które jakość również stoi na wysokim poziomie. Część donic dostarczana jest do klientów wprost z fabryki!

Jak odstraszyć dziki

Jak odstraszyć dziki

Jeżeli dręczy Cię pytanie jak odstraszyć dziki lub czy w ogóle istnieje skuteczny sposób na dziki to ten artykuł jest dla Ciebie. Kilka porad z forum oraz analiza sposobów na pozbycie się dzików, o pastuchu elektrycznym, czy hukinol rzeczywiście działa, czy może warto kupić antydzika. Zapraszamy do artykułu na naszym blogu ogrodniczym.  

Blog chmura tagów
Kłodzko w Ustce! 1
Kłodzko w Ustce!

Kłodzko w Ustce

Promocja miasta na drugim końcu Polski to nie tylko duża odpowiedzialność, ale także duże wyzwanie - jak przyciągnąć ludzi, aby choć na moment podczas plażowania zatrzymali się i zainteresowali miejscem oddalonym blisko 550 km od morza? 

Przyjmując propozycję Urzędu Miasta na organizację atrakcji dla odwiedzających Projekt Plaża, realizowanego przez TVN, musieliśmy przygotować się jak najlepiej możemy. Nasz bus został po brzegi zapakowany ziołami i akcesoriami ogrodniczymi, które pomogłyby nam w przeprowadzeniu małych warsztatów ogrodniczych na plaży! Dlaczego rośliny? Chcieliśmy nawiązać do naszego zielonego regionu i utrwalić naszą miejscowość w głowach odbiorców jako coś, czego trzeba doświadczyć, tak jak zioła, które trudno jest opisać, ale znacznie lepiej powąchać, dotknąć, posmakować. 

 

Gdy tylko przybyliśmy, wszyscy byli zdziwieni ilością roślin, jaką udało nam się przetransportować do namiotu Dolnego Śląska, czyli strefy, której mieliśmy być częścią na tym wydarzeniu. Od samego rana mnóstwo osób gromadziło się, aby posłuchać o kwiatach i ziołach oraz posłuchać ogrodniczych ciekawostek, posadzić z nami rośliny i dowiedzieć się czegoś o Kłodzku i okolicach. W naszym zakątku ciągle gościliśmy kogoś, kto między ogrodnicze opowieści wplatał część swojej profesji. Rozmowy z przewodnikami Twierdzy Srebrna Góra oraz Twierdzy Kłodzko zadziwiały wszystkich. Ludzie, którzy przyjechali do Ustki reprezentować te miejsca, to prawdziwi pasjonaci, którzy autentycznie zarażają ciekawością tych miejsc.  

W namiocie naszego pięknego Dolnego Śląska odbywały się różne konkursy, pokazy i inne atrakcje. Można było czerpać papier z Papiernią Duszniki, przejść się na tandemowych nartach z organizatorami Biegu Piastów, porozmawiać o Kłodzku z przedstawicielami Urzędu Miasta, spróbować podpłomyki z Zamku Czocha, otrzymać interesujące książki z Urzędu Wojewódzkiego o naszym regionie, ułożyć puzzle z Minieurolandu, zakręcić kołem fortuny i wygrać ciekawe nagrody od wszystkich organizatorów. Udało nam się rozdać ponad 1001 doniczek z zaproszeniami do Kłodzka, które przybyli mieli zabrać do domów i dbać o sadzonki, które sami w nich posadzili.

Było nam bardzo miło móc z dumą reprezentować nasz region poza granicami miasta. Dało nam to wiele pozytywnych odczuć i przekonanie, że nasze zarażanie ogrodnictwem to coś, co należy propagować, aby coraz więcej osób nie tylko wiedziało, że wyhodowana żywność jest lepsza, ale także, że to bardzo dobre dla naszej planety. Komentarze do wpisu (1)

18 października 2019

Ale super ! Gratulacje!

Informacja w nagłówku

Infolinia:

Telefon: 578 287 257

Email: sklep@naszogrodniczy.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium