Nawóz do trawy 

Kategoria z nawozami do trawników. Znaleźć tutaj można nawozy długodziałające do trawy, nawozy na mech oraz nawozy do trawników z kompletnym składem mikro i makroelementów. 

Polecamy nasz nawóz Activ, który zwiera chelat żelaza, który potrafi zacząć działać już w 15 minut. Mech podlany roztworem nawozu na mech po kwadransie zaczyna się robić brązowy, to najszybciej działający nawóz na rynku. 

Będąc od 1991r na rynku staramy się mieć w swojej ofercie tylko najwyższej jakości produkty. 

Spośród nawozów do trawy możesz wybrać:

  • Nawóz do trawy długodziałający Osmocote - wystarczy jedna aplikacja w sezonie. Nawóz zamknięty w kulkach z żywicy rozkłada się równomiernie - w zależności od pogody - nawet do 6 miesięcy odżywiając nasz trawnik.
  • Nawóz do trawy z żelazem, nawóz na mech - dla wszystkich tych, którzy mają problem z mchem w trawniku. 
  • Pozostałe nawozy do trawnika - zapewniają odżywienie przez około 2 miesiące - dla osób ceniących piękny trawnik zaleca się stosowanie nawozu nawet co miesiąc.
  • Nawóz jesienny do trawy - nawozy ze zmniejszoną dawką azotu. Zawierając fosfor i potas pozwala wzmocnić się roślinie przed zimą oraz lepiej wystartować wiosną.
  • Nawóz na chwasty w trawniku - granulowany nawóz wraz z dodatkiem środka, który pomoże nam się pozbyć mniszka lekarskiego - mlecza, koniczynę oraz inne chwasty dwuliścienne, które możemy spotkać w trawie.

Jeżeli masz jakieś pytania co do nawożenia trawników, to napisz do nas - sklep@naszogrodniczy.pl ! Mamy nadzieję, że odpowiemy na wszelkie zapytania co do nawozów do trawy! 

Fernando forte 300EC 1 L Fernando forte 300EC 1 L
Producent: Dow Agro
Cena: 93,00 zł
szt.
zobacz więcej
Menu Szukaj produkty więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl