Mieszanki nasion traw

W tej kategorii znajdziesz przeróżne trawy na tereny zielone, trawniki rekreacyjne, trawniki przydomowe, trawę na boiska oraz na tereny suche. Posiadamy duży wybór nasion traw od sprawdzonych dostawców. Sami jesteśmy miłośnikami pięknego trawnika, wiec wiemy jak istotny jest wybór najwyższej jakości traw, aby trawniki cieszyły oko przez długi czas. 

W swojej ofercie posiadamy trawy od firm takich jak Centnas, której jesteśmy dystrybutorem od kilkunastu lat, a wiele naszych okolicznych parków zdrojowych oraz boisk sportowych jest obsianych właśnie tymi mieszankami traw. Naszą gamę traw uzupełniamy trawami wysokiej jakości z holenderskiej firmy Barenbrug, która już od 1904 funkcjonuje na rynku traw. Dodatkowo wprowadzamy nowość od lidera polskiego rynku ogrodniczego, nasiona traw Florovit, które mamy nadzieją zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Warto poświecić chwilę na zapoznanie się z unikalnymi właściwościami każdej z mieszanek nasion traw, aby dobrać na swój trawnik najodpowiedniejszą. Mieszanki trawy sport cechują się wyjątkową wytrzymałością oraz zdolnością regeneracji na uszkodzenia. Trawy gazonowe są mieszankami delikatniejszymi oraz wolniej rosnącymi. Nasiona traw z serii prestiż są bardzo miękkie i delikatne, ale tworzą przepiękną dekorację każdej posesji. Mieszanki traw Gobi i Sahara pozwalają utrzymać zielony trawnik nawet podczas okresowych upałów i susz. Trawy regeneracyjne pozwalają na przywrócenie blask staremu trawnikowi. Warto też się przyjrzeć mieszankom uniwersalnym, które będą stanowiły doskonały wybór na trawniki przydomowe, które będą odporne na udeptywanie i bardzo ładnie wyglądały. 

Zapraszamy do zakupów.

 

Sprawdź nasz artykuł o pracach przy trawniku, aby mieć piękną powierzchnie zielonego dywanu.

Mieszanka traw Ogród Centnas 1kg Mieszanka traw Ogród Centnas 1kg
Producent: Centnas
Cena: 16,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mieszanka traw Sport Centnas 1kg Mieszanka traw Sport Centnas 1kg
Producent: Centnas
Cena: 17,50 zł
szt.
zobacz więcej
Mieszanka traw Sport Centnas 2kg Mieszanka traw Sport Centnas 2kg
Producent: Centnas
Cena: 34,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mieszanka traw Sport Centnas 5kg Mieszanka traw Sport Centnas 5kg
Producent: Centnas
Cena: 76,00 zł
szt.
zobacz więcej
Menu Szukaj produkty więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl