choinka led

na dziki, sarny i jelenie

Sprawdzony sposób na dziki, sarny i jelenie

Jeżeli Twoje uprawy nękają nieproszeni goście z lasu, to dobrze, że trafiłeś na naszą stronę. Jest wiele preparatów na dziki, które potrafią działać z różnym skutkiem oraz różnie wpływać na środowisko. My wprowadzamy to co działa, u nas na stronie znajdziesz preparat Hukinol - jeden z najpopularniejszych śmierdzących preparatów na rynku, pozwala na pozbycie się kłopotu. Znajdziesz również u nas preparat, który polecamy, czyli środek na dziki antydzik, który sprawdziliśmy nawet na naszym polu uprawnym. Skuteczność tego preparatu na dziki potwierdzają też nasi klienci z Kotliny Kłodzkiej, która często jest nękana przez te zwierzęta leśne. Produkt ten oparty jest na naturalnych składnikach, w tym nawozie wapniowym, stanowi dobry sposób na dziki, dzięki swojemu zapachowi. Antydziki jest bardzo prosty w prosty w aplikacji. Wystarczy ubrać rękawice i rozsypać rzutowo - w miarę równomiernie granulki wzdłuż granicy pola, działki, płotu etc. Substancje zapachowe w tym preparacie na dziki, sarny i inną zwierzynę leśną działają ostrzegająco na receptory zwierząt, trzymając ją z dala od naszych upraw.

 

ANTYDZIK to mieszkanka stanowiąca doskonałe połączenie wypróbowanych preparatów odstraszających z naturalnymi nawozami wapniowymi. Ten środek z tego względu odstraszając dziki nie tylko spełnia swoją rolę, ale również doskonale wpływa na pH gleby zasilając ją w Ca. Jest to prosty w użyciu preparat w postaci granulek, które wystarczy rozsypać na terenie, który jest rozkopywany przez dziki i co jakiś czas uzupełnić dawkę tego "nawozu".

Sprawdź też inne sposoby na dziki w naszym artykule.

Jeżeli masz problem z wyliczeniem dawki lub potrzebujesz stworzyć zamówienie na gminę, oddział zamiejscowy lub inną organizację, która wymaga formalnej pro formy lub zgłoszenia na przetarg, to prosimy o kontakt mailowy sklep@naszogrodniczy.pl. Nasze preparaty były już stosowane w jednostkach wojskowych, na na wydmach nadmorskich oraz miastach i wsiach w całej Polce! 

Już niedługo dostaniemy środek na dziki Hukinol, który jest wyjątkowo skutecznie odstrasza dziki i zwierzynę leśną. Jest to koncentrat na bazie koncentratu z potu ludzkiego, który zabezpiecza działki, pola, ogrody z dala zwierząt łownych. Ten środek został przetestowany przez miliony użytkowników na całym świecie, gdyż cechuje go duża efektywność i wydajność. A do tego jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Informacja w nagłówku

Infolinia:

Telefon: 578 287 257

Email: sklep@naszogrodniczy.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium