Przejdź do głównej treści
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły

Nasiona traw

Co dalej z nasionami traw? Co warto wiedzieć, żeby nie zrobić się na zielono!

Nasiona traw

W tym roku odnotowaliśmy ogromne wzrosty sprzedaży trawy w naszym sklepie, to wszystko przez zamieszanie trawa samozageszczajacą Substrala.

Sprawdź koniecznie naszą uniwersalną mieszankę https://naszogrodniczy.pl/nasiona-traw ! 

Ludzie pokochali mieszanki traw oparte na RPR, czyli żywicy trwałej od Barenbruga. Szybkie wschody i rozkrzewianie wpłynęły na spadek zamówień mieszanek traw Florovit, które stanowiły marginalną cześć naszej sprzedaży. Z tego względu postanowiliśmy wycofywać ją stopniowo ze naszego sklepu.

Nasiona traw - jakie wybrać?

W następnym roku na naszych pułkach będzie można znaleźć trawy naszego rodzimego producenta - Centnas oraz dodatkowo trawy samozageszczajace od Substrala i nasiona traw Barenbruga.

Dla wszystkich tych, którzy dalej nie wiedzą jaką trawę wybrać do swojego ogrodu, to podpowiadamy:

  • dla oszczędnych i osób nie przywiązujących dużej wagi do ogrodu polecamy nasiona Centnas. Ekonomiczny wybór, ale jakość średniej pułki. 
  • dla koneserów i amatorów pięknego trawnika dedykujemy trawy Barenbrug 
  • a dla osób oczekujących od trawnika szybkiego wzrostu i bardzo dobrej regeneracji proponujemy trawy samo zagęszczające od Substrala 

To jakie nasiona wybierzesz to nie jest aż tak ważne, jak to jak będziesz o nią dbał. Bardzo wiele osób zapomina o tym, że trawa wymaga nawożenia, regularnego koszenia i podlewania, a nie tylko wyboru najlepszych nasion trawy.

Będziemy się starali aby maksymalnie uprościć wybór nasion traw i produktów w naszym sklepie, z tego względu ograniczymy ilość asortymentu. W dobie dzisiejszego przepychu na pułkach będziemy stawiali na sprawdzone rozwiązania, które z powodzeniem będziesz mógł zastosować w swoim ogrodzie w przekonaniu, że dokonujesz trawnego wyboru.

Komentarze do wpisu (0)

Napisz komentarz