Kategoria ze środkami ochrony roślin zwalczającymi chwasty. Są tutaj herbicydy selektywne i totalne. 

Posiadamy bogatą ofertę środków na trawniki do zwalczania mleczy - mniszków, babek, koniczny, stokrotek oraz innych chwastów dwuliściennych. Są nimi między innymi Mniszek, Chwastox, Starane, Dicotex. Niszczą one chwasty nie szkodząc trawie. 

Kolejną grupą są środki chwastobójcze totalne takiej jak Roundup i jego zamienniki Glifoherb, Agrosar, czy Gallup. Warto tutaj jeszcze sprawdzić środek Orkan, który posiada rejestrację amatorską i jest to coś jeszcze mocniejszego niż Roundup, gdyż zawiera domieszkę MCPA, czyli substancji która umożliwia likwidację skrzypów, ostów, czy bylic, czyli chwastów, które Roundup nie działa. Orkan dzięki dodatkowy MCPA ma też działanie parzące, co powoduje szybciej widoczne efekty działania herbicydu. 

Pamiętajcie, Roundup i jego zamienniki nie niszczą mchu! Środki które pozwalają na walkę z mchem to Mogeton oraz naturalny środek Ranacol z kwasem nanonowym. 

Jeśli brakuje jakiegoś środka w naszej ofercie to prosimy o kontakt - sklep@naszogrodniczy.pl. Postaramy się go ściągnąć w specjalnej cenie.  

 

Menu Szukaj produkty więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl