naszogrodniczy.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Dlaczego naszogrodniczy.pl?

W jaki sposób pozbyć się ślimaków ?

W tej kategorii zdobędziesz odpowiedź na ten problem, ponieważ jeśli nawiedziła Cię inwazja ślimaków, to lepiej nie mogłeś trafić. W naszej ofercie znajdziesz preparaty na ślimaki snacol oraz inne granulaty, które skutecznie zabezpieczą Twoje uprawy przed nieproszonymi gośćmi.

Jest kilka odpowiedzi na to jak pozbyć się ślimaków na działce, czy w ogrodzie. Może zaczniemy co lubią ślimaki. Do przysmaków mięczaków należą sałata, ogórki oraz inne liście, które mogą się przytrafić podczas wilgotnej i ciepłej pory. Wielu naszych klientów mówiło o znikających planacjach przez jedną noc, dlatego wierzymy, że problem ślimaków może doprowadzić do szewskiej pasji. 

 

na ślimaki

Jest wiele sposobów na ślimaki, do najpopularniejszych należą:

  • sól kuchenna - o zgrozo - owszem działa, ale powoduje znaczne zasolenie gleby, co szkodzi próchnicy i naszym plonom! 
  • granulaty typu snacol, ślmax, etc. - bardzo wygodne w użyciu, wystarczy obsypać część ogrodu (lepiej nie sypać między roślinami) i czekać aż substancje wabiące podziałają na szkodniki
  • pierścienie miedziowe - dość nowy sposób pojawiający się na forach i w sklepach ogrodniczych. A to rzeczy, w którą wyposażyła na matka natura. Śluz ślimaków w połączeniu z miedzią wytwarza ładunki elektryczne, które skutecznie odstraszają szkodniki od naszych upraw. 
  • pułapki na ślimaki - czyli stara sprawdzona metoda - doniczki w dołku wypełnionej w części piwem (jako substancją wabiącą). 

 

 
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium