na osy i szerszanie

Preparaty na osy i szerszenie

W tej kategorii znajdziesz pułapki na osy, które w prosty sposób pozwolą Ci pozbyć się dokuczliwych intruzów. Wystarczy je rozstawić i poczekać aż substancja zapachowa zwabi owady do pułapki, skąd nie będą mogły się wydostać

 

Jak pozbyć się os?

Jeśli zadajesz sobie te pytanie, to wystarczy, że zakupisz nasze preparaty typu gaśnica - spray lub pianę.

Jest to bezpieczny sposób na zlikwidowanie całego gniazda szybki sposób.
Nie wiesz jak działa gaśnica na osy?
Wystarczy, ze ściągniesz wieczko, ustawisz się w bezpiecznej odległości od gniazda - zasięg gaśnic to nawet 5m! - i naciśniesz areozol kierując dyszę w stronę gniazda. Wszystkie trafione osy i szerszenie w niedługim czasie padną po kontakcie ze środkiem. Pozostałe owady gdy wynurzą się z gniazda lub wrócą z oblotu, gdy tylko dotkną spryskanej powierzchni również się zatrują. 

Po kilku dniach, gdy już nie będzie szkodników w pobliżu, możesz bezpiecznie usunąć gniazdo z dachu, elewacji, czy innego miejsca gdzie zalęgły się owady. 

W taki sam sposób postępuj z gniazdami szerszeni. 

Pamiętaj, że ze wszelkimi środkami należy korzystać z zachowaniem ostrożności i po zapoznaniu się z instrukcją obsługi. Jeżeli nie jesteś pewien czy samemu dasz radę pozbyć się gniazda os, czy gniazda szerszeni skontaktuj się z pobliską jednostka straży pożarnej, która z pewnością Ci pomoże. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Informacja w nagłówku

Infolinia:

Telefon: 578 287 257

Email: sklep@naszogrodniczy.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium