naszogrodniczy.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Dlaczego naszogrodniczy.pl?

Preparaty na osy i szerszenie

W tej kategorii znajdziesz pułapki na osy, które w prosty sposób pozwolą Ci pozbyć się dokuczliwych intruzów. Wystarczy je rozstawić i poczekać aż substancja zapachowa zwabi owady do pułapki, skąd nie będą mogły się wydostać

 

na osy i szerszanie

Jak pozbyć się os?

Jeśli zadajesz sobie te pytanie, to wystarczy, że zakupisz nasze preparaty typu gaśnica - spray lub pianę.

Jest to bezpieczny sposób na zlikwidowanie całego gniazda szybki sposób.
Nie wiesz jak działa gaśnica na osy?
Wystarczy, ze ściągniesz wieczko, ustawisz się w bezpiecznej odległości od gniazda - zasięg gaśnic to nawet 5m! - i naciśniesz areozol kierując dyszę w stronę gniazda. Wszystkie trafione osy i szerszenie w niedługim czasie padną po kontakcie ze środkiem. Pozostałe owady gdy wynurzą się z gniazda lub wrócą z oblotu, gdy tylko dotkną spryskanej powierzchni również się zatrują. 

Po kilku dniach, gdy już nie będzie szkodników w pobliżu, możesz bezpiecznie usunąć gniazdo z dachu, elewacji, czy innego miejsca gdzie zalęgły się owady. 

W taki sam sposób postępuj z gniazdami szerszeni. 

Pamiętaj, że ze wszelkimi środkami należy korzystać z zachowaniem ostrożności i po zapoznaniu się z instrukcją obsługi. Jeżeli nie jesteś pewien czy samemu dasz radę pozbyć się gniazda os, czy gniazda szerszeni skontaktuj się z pobliską jednostka straży pożarnej, która z pewnością Ci pomoże. 

 
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium