Blog kategorie
Znicze, stroiki, chryzantemy, etc. 0
Znicze, stroiki, chryzantemy, etc.

1 Listopada 

Wielu z nas tego dnia zgodnie z tradycją uda się na groby najbliższych aby uczcić ich pamięć. Warto ten czas wykorzystać na zadumę i refleksję, a nie na gorączkowe nabywanie zniczy, które można kupić spokojnie znacznie wcześniej.

Znicze

Nasze centrum ogrodnicze w Kłodzku - Agra już na swoich pułkach w swojej ofercie blisko 100 rodzajów zniczy i lampionów, które uzupełniane na bieżąco stanowią najlepszą ofertę w okolicy. Wysoka jakość, niskie ceny oraz ogromny wybór pozwala naszym klientom znaleźć to czego potrzebują. Poza zniczami posiadamy kilka rodzajów wkładów w kilku wielkościach. Od parafinowych, po wysokiej jakości parafinowo-olejowe, przez olejowe. 

Długoletnia współpraca z firmą Max-Pol oraz Ignis i Bolsius owocuje tym, że jesteśmy w stanie sprzedawać znicze wręcz w cenie hurtowej! 

 

Stroiki

Posiadamy również bardzo dużo wzorów stroików, które sprawdzą się nie tylko na Dzień Wszystkich Świętych. Dowożone prawie codziennie różnorodne kompozycje z kwiatów sztucznych oraz igliwia znajdują wielu nabywców nie tylko ze względu na swoją okazałość, ale także niską cenę. Jesteśmy potentatami w naszym powiecie, jeśli chodzi o stroiki oraz znicze. Wykonywanie ręczne kompozycje prawie wszystkie są unikalne i rzadko można znaleźć 3 takie same sztuki, pod warunkiem, że nie są robione na zamówienie. 

Kupione u nas stroiki, czy kompozycje, często widujemy na cmentarzach jeszcze w kilka miesięcy po 1 Listopada, co stanowi o tym, że wykonywane są starannie i wytrzymują długi czas nie poddając się warunkom atmosferycznym

Posiadamy jeszcze w sprzedaży tysiące kwiatów sztucznych. Niejedna hurtownia pozazdrościłaby nam wyboru! Można wybierać w pojedynczych kwiatach oraz w całych bukietach. 

Chryzantemy

Jako jedyni jesteśmy w ciągu dnia mieć kilka dostaw świeżych chryzantem, które są dostarczane przez naszych lokalnych ogrodników z okolic Kłodzka. Kupując u nas macie pewność, że towar nie stał w nieprzyjaznych warunkach przez długi czas. Rośliny są pielęgnowane pod okiem doświadczonych ludzi aż do momentu transportu do naszej firmy, a u nas nie stoją dłużej niż 16h, ze względu na wymiany towaru rano i przed zamknięciem sklepu.

Dostępnych jest u nas kilka odmian chryzantem w różnych kolorach, od strzępiastych po przepiękne kule, od małych za 5,00zł po ogromne, dorodne kwiaty za 25,00zł. 

Wybierając nasz sklep ogrodniczy w Kłodzku można dokonać zakupów wszystkich rzeczy potrzebnych na Dzień Wszystkich Świętych w jednym miejscu w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Przy okazji wizyty u nas w czasie jesiennym również można się zaopatrzyć w wszelkie rzeczy potrzebne w tym czasie w naszych ogrodach, czy na działkach. Ciągle się przebudowujemy i wprowadzamy nowy asortyment, więc jeżeli ktoś u nas nie był od wczesnej wiosny, może się bardzo zdziwić wyglądem naszego centrum ogrodniczego.

Serdecznie zapraszamy na ul. Towarową 2 (PSK) w Kłodzku!

Komentarze do wpisu (0)

Menu Szukaj produkty więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl