Nasiona traw ForageMax DLF

Legendarne mieszanki traw pastwiskowych już w naszej ofercie. Znane niemalże na całym świecie ze swojej jakości i wydajności trawy to efekt klinku set lat doświadczenia oraz pracy nad uzyskiwaniem najwyższych plonów. 

ForageMax to mieszanki traw na pastwiska i łąki, które zapewniają wysoki poziom białka oraz  odpornością min na susze. Jest to wybór świadomych hodowców, którzy wiedzą jak ważne są odpowiednie nasiona traw, bez których nie jest możliwe uzyskiwanie wysokich plonów. 

Trawy DLF ForageMax to produkty z oferty z 3 najlepszych producentów na świecie!

Pastwisko to miejsce użytków zielonych, gdzie wypasane są zwierzęta hodowlane, na pastwiskach możemy spotkać było mleczne i opasowe, lace, kozy oraz konie. Od jakości traw, którymi są obsiane pastwiska zależy jakość pożywienia dla zwierząt hodowlanych, a jak wiadomo to właśnie pożywienie wpływa najbardziej na kondycje  zwierząt. 

Jak dbać o pastwisko - łąkę 

Aby zapewnić odpowiednie plony, to należy również dbać o pastwisko. Ważne jest aby przeprowadzać na nim zabiegi rolnicze, takie jak: włókowanie, wałowanie, bronowanie, podsiew oraz nawożenie. Pastwiska, które są zaniedbywane tracą na jakości, a co za tym idzie jest na nich mniej wartościowego pożywienia dla zwierząt. 

Pastwisko dziś wymaga od hodowcy zmiany,zmiany która przekłada się na poszukiwaniu nowych precyzyjnych rozwiązań jego uprawy,która w dziewiwedziesieciu procentach zależy od idealnie dobranej mieszanki traw z roślinami "zielonymi". Dobrze dobrane komponenty pastwiska umożliwia hodowlę zdrowych,odpowiednio odżywionych witaminami, białkiem oraz pozostałymi składnikami pokarmowymi zwierząt, co bezpośrednio przełoży się na zdrowa żywność. Idealne pastwisko = dobry smak, ta zależność jest do uzyskania z najlepszymi mieszankami firmy DLF ForageMax.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Menu Szukaj produkty więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium
Sklep internetowy Shoper Premium