Opryskiwacz Kwazar 0
Opryskiwacz Kwazar

Opryskiwacze Kwazar

Kwazar to firma z długoletnim stażem i polskimi korzeniami. 
Od ponad 25 lat szczyci się wysokością jakością oraz bardzo małą ilością reklamacji. Od samego początku działalności naszej firmy stawialiśmy na liderów branży, jakim bez wątpienia jest Kwazar. 

Opryskiwacze ciśnieniowe Kwazar

Opryskiwacze które długiego czasu sprzedawane są w naszym sklepie to produkty z serii pro. Merkury 360, Venus, Orion i Neptun to synonimy niezawodności. Niejednokrotnie zdarza nam się usłyszeć od naszych klientów, że służą one bez zarzutu przez klikanaście lat. Jest to zasługa nie tylko odpowiedniej konserwacji, ale możliwości wymiany prawie każdej części zamiennej na nową, gdy ta stara się nam uszkodzi. Lanca, oring - uszczelka, przedłużka, wężyk, zawór bezpieczeństwa, przyłącza, osłonka herbicydowa, rękojeść, końcówka, głowica, dysza, wszystko to można wymienić w razie problemów, a bańka opryskiwacza może służyć i służyć. 
A do czego je używać? Opryskiwacze Kwazar mają mnóstwo zastosowań!  W ogrodzie doskonale sprawdzą się we wszelkiego rodzaju nawożeniach dolistnych i zabiegach pestycydowych, czy to przy oprysku środkami owadobójczymi, grzybobójczymi, chwastobójczymi. Warto pamiętać, że po takich zabiegach warto go umyć dwa razy wodą z mydłem ogrodniczym lub płynem do naczyń. Raz na jakiś czas wskazane jest przesmarowanie oringów. 

Kwazar nie tylko PRO Garden

Róża, Twister, łopaty do śniegu, etc. Kwazar również w asortymencie posiada wiele innych produktów, które również mają świetną jakość. Opryskiwacz Róża - amatorski opryskiwacz, który posiada krótką lance, żółty baniak bez specjalnej podstawy. Dzięki mniejszej ilości elementów posiada rewelacyjną cenę i wielką zaletę, możliwość wymiany każdej części, przy użyciu części zamiennych z serii pro, co czyni go równie długowiecznym jak np. Oriona. Łopaty do śniegu Kwazar to rewelacyjny produkt, który w jest widocznym elementem naszej okolicy każdej zimy. Jest to odporna na mróz, lekka i solidna konstrukcja, która mimo swojej plastikowej formy służy latami!
Stopniowo również w naszym sklepie wprowadzamy opryskiwacze profesjonalne do mycia i czyszczenia. Seria cleaning pro HD to opryskiwacze do zadań specjalnych. Biało niebieskie produkty doskonale nadają się do przeróżnych środków czystości w hotelach, sklepach z środkami czystości, etc. Seria biało czerwona doskonale nadaje się do wszelkiej maści kwasów, są wyposażone w grube uszczelki i inne końcówki, które pod wpływem silnych substancji nie rozpadają się. Natomiast seria biało czarna nadaje się do rozpuszczalników, posiada specjalistyczne uszczelki oraz końcówki metalowe, które są odporne na te substancje. 
 
Wybór produktów Kwazara to zawsze dobry wybór!

Kliknij tutaj i zobacz naszą ofertę na opryskiwacze.

Komentarze do wpisu (0)

Menu Szukaj produkty więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium
Sklep internetowy Shoper Premium