Blog
Znajdziecie tutaj trochę informacji z naszego świata ogrodniczego!
Duże donice

Duże donice 

Szukasz dużej doniczki? Lepiej nie mogłeś trafić, przegląd dostępnych wzorów z polskich firm, które doskonale nadają się do postawienia w ogrodzie, przed biurem, przed restauracją, hotelem lub w innym miejscu gdzie potrzeba dużego pojemnika. W naszej ofercie znajdziesz ciekawe, geometryczne wzory dużych donic wykonane z polietylenu oraz również tanie donice plastikowe, które jakość również stoi na wysokim poziomie. Część donic dostarczana jest do klientów wprost z fabryki!

Jak odstraszyć dziki

Jak odstraszyć dziki

Jeżeli dręczy Cię pytanie jak odstraszyć dziki lub czy w ogóle istnieje skuteczny sposób na dziki, to ten artykuł jest dla Ciebie! Kilka porad z forum oraz analiza sposobów na pozbycie się dzików, o pastuchu elektrycznym, czy hukinol rzeczywiście działa, czy może warto kupić antydzika. Zapraszamy do artykułu na naszym blogu ogrodniczym.  

Nasiona traw a ładny trawnik

Nasiona traw, a ładny trawnik

Wybór odpowiedniej mieszanki nasion traw to połowa sukcesu, na rynku występuje kilka rodzajów różnych mieszanek traw. Są one dostosowane według zastosowania - trawy sport, ozdobne, prestiż, na tereny suche, etc. Czy warto wybrać trawę samo zagęszczającą? Jest to nowość w świecie hobby, ale my postaramy się w krótki sposób odnieść do tego typu mieszanek traw. Dodatkowo, jak wybrać i jak przygotować podłoże do sadzenia trawy. Wszystko to co powinieneś wiedzieć o wyborze nasion trawy. 

Blog chmura tagów
Konkurs na warsztaty ogrodnicze z Witoldem Czuksanowem #RWO 0
Konkurs na warsztaty ogrodnicze z Witoldem Czuksanowem #RWO

Koniecznie włącz się do zabawy

Dla szkół podstawowych organizujemy konkurs. Do wygrania są warsztaty ogrodnicze z cyklu RWO! Przyjeżdżamy wraz z zaprzyjaźnionymi firmami z wypakowanymi po brzegi autami. Przywozimy ziemie, kwiaty, zioła, kiełki, nasiona, łopatki oraz inne rzeczy potrzebne do edukacji najmłodszych z zakresu ogrodnictwa!

Warsztaty poprowadzi niezastąpiony Witold Czuksanow.

ZGOSZENIA PRZYJMUJEMY DO SOBOTY 2 MARCA

Sprawdźcie sami o co chodzi w przedsięwzięciu #RWO.

 

 

Organizator

Organizatorem konkursu jest LASLAND sp zoo właściciel marki KRONEN i organizator RWO, Partnerami są firmy Agrecol, RAMP, AGRA Nowicki, Kwazar oraz Witold Czuksanow

Kto może wziąć udział

Udział może wziąć każdy kto chciałby zorganizować warsztaty ogrodnicze w szkole w obrębie powiatu kłodzkiego w której się uczy, pracuje, czy uczy się jego dziecko. Placówka szkoły może również zgłosić się jako uczestnik konkursu.

Co zrobić aby wziąć udział

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  •  wypełnić zgłoszenie, które można znaleźć poniżej 
  • stworzyć plakat lub kolarz o tematyce ogrodniczej 
  • stworzyć krótki opis lub film aby przekonać nas, że to właśnie ta szkoła ma wygrać! 
  • Zgłoszenia należy składać osobiście w siedzibie firmy, pocztą lub mailowo - biuro@naszogrodniczy.pl

Rozmiary plakatu dowolne, forma przekonania nas ma zawierać opis miejsca gdzie możemy stworzyć zielnik i coś specjalnego, co , warzywniak lub ścieżkę dydaktyczną dla dzieci.

Rozstrzygnięcie konkursu 

Pierwszego marca podamy zwycięzcę, na którego oddanego będzie najwięcej głosów przez członków jury, czyli reprezentantów firmy AGRA, KWAZAR, KRONEN, AGRECOL, RAMP oraz przez Witolda Czuksanowa.

RODO

Dane osób będą przetwarzane w celach konkursowych i podane na stronach organizatorów.  Przy przeprowadzaniu warsztatów będą robione zdjęcia oraz nagrywane materiały wideo, które będą później udostępnione w celach promocyjnych.

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA

Komentarze do wpisu (0)

Informacja w nagłówku

Infolinia:

Telefon: 578 287 257

Email: sklep@naszogrodniczy.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium