Blog
Znajdziecie tutaj trochę informacji z naszego świata ogrodniczego!
Duże donice

Duże donice 

Szukasz dużej doniczki? Lepiej nie mogłeś trafić, przegląd dostępnych wzorów z polskich firm, które doskonale nadają się do postawienia w ogrodzie, przed biurem, przed restauracją, hotelem lub w innym miejscu gdzie potrzeba dużego pojemnika. W naszej ofercie znajdziesz ciekawe, geometryczne wzory dużych donic wykonane z polietylenu oraz również tanie donice plastikowe, które jakość również stoi na wysokim poziomie. Część donic dostarczana jest do klientów wprost z fabryki!

Jak odstraszyć dziki

Jak odstraszyć dziki

Jeżeli dręczy Cię pytanie jak odstraszyć dziki lub czy w ogóle istnieje skuteczny sposób na dziki, to ten artykuł jest dla Ciebie! Kilka porad z forum oraz analiza sposobów na pozbycie się dzików, o pastuchu elektrycznym, czy hukinol rzeczywiście działa, czy może warto kupić antydzika. Zapraszamy do artykułu na naszym blogu ogrodniczym.  

Blog chmura tagów
Eco piknik z Krechami w Kłodzku 0
Eco piknik z Krechami w Kłodzku

Eco Piknik w Kłodzku

W czerwcu w Kłodzku przy ratuszu wraz Urzędem Miasta organizowaliśmy ekologiczny Event, gdzie zakładaliśmy mini łąki kwietne pokazywaliśmy zero westowe podejście do gotowanie, zazielenianie Kłodzka przez ziołowy city gardening i wykorzystanie swoich roślin w domu, etc.

Jak zawsze jak coś robimy to zapraszamy swoich znajomych, którzy zawsze nas zaskoczą czymś ciekawym, bo musicie wiedzieć, że mieszkańcy Kotliny Kłodzkiej są niezwykli. 

Krechowie, czyli nasza zaprzyjaźniona Rodzina z pobliskich Krosnowic przygotowała warsztat kulinarny zerwo waste. Hubert Krech, który jest naprawdę znakomitym kucharzem oraz piwowarem i jeszcze do tego osobą, która z pasją tak o wszystkim opowiada - przygotował wraz z Córką Ewą bulion z obierków, gąszcz - jak kto woli chutney z tego co mamy w lodówce oraz kilka innych rzeczy. 

My przywieźliśmy naszego małego Big Green Egga - znacznie mniejszego od tego, który stoi w Huberta kuchni w Krosnowicach - gdzie się dzieją cuda. Na tym zielonym jajku upiekliśmy przepyszne kepsy oraz sakiewki warzywne, wszystko z tego co możemy znaleźć w lodówce. 

Pokazaliśmy odwiedzającym ile rzeczy można zrobić z resztek jedzenia, które część osób zapewne wyrzuca.

Dodatkowo gościliśmy między innymi

  • naszych ulubionych pasjonatów od Skarbów Lasów - czyli wybitne mikstury i moc witamin pozbieranych z naszych okolicznych lasów
  • warsztaty z robienia laleczek z skrawków materiałów - starodawne 
  • okoliczną wypożyczalnie rowerów Zayava, która promowała inny styl przemieszczania 
  • wybitne miody z Bielawy

A z boku trwał piknik niezwykłości Kłodzkiego Bractwa Rycerskiego

Z resztą zobaczcie sami jak tam było. 

Komentarze do wpisu (0)

Informacja w nagłówku

Infolinia:

Telefon: 578 287 257

Email: sklep@naszogrodniczy.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium