Choinki i ozdoby świąteczne 0
Choinki i ozdoby świąteczne

Choinki i ozdoby świąteczne 

Boże Narodzenia od zawsze kojarzy się nam z czymś szczególnym. Z tego względu co roku przygotowujemy się do nich z wypiekami na twarzy planując po kolei wszystkie niezbędne sprawy, aby niczego nie zapomnieć. Jednym z pierwszych punktów na liście jest zakup choinki oraz ozdób świątecznych. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i z chęcią pomożemy w realizacji tych zadań.

Tradycją stało się u nas, że mamy najpiękniejsze choinki. Niesamowite jodły kaukaskie, świerki kujące oraz srebrzyste to coś bez czego Wigilia nie była by Wigilią. Zapach niesiony przez bożonarodzeniowe drzewko to coś co kojarzy się ze Świętami, tak jak barszcz i uszka.

Jakość jest dla nas bardzo zawsze i na swoją markę pracujemy od blisko 27 lat. Cenimy sobie sprawdzonych dostawców, dlatego do naszego centrum ogrodniczego choinki są przywożone najpóźniej 2 dni po ścięciu. Kupując u nas drzewko możecie być pewni, że przed 24 grudnia nie obsypie się jak niektóre choinki transportowane już w listopadzie z zagranicy.

Prócz ściętych drzewek posiadamy również w sprzedaży iglaki w doniczkach, które są odpowiednio przygotowane z dużą bryłą korzeniową, co pozwoli po Świętach Bożego Narodzenia na wsadzenie ich do gruntu.

Prawie cały asortyment tych roślin bardziej lub mniej kujących pochodzi od lokalnych szkółkarzy z którymi współpracujemy od wielu, wielu lat. 

 

Obok "żywych" roślin w Kłodzku na PSK w naszym sklepie ogrodniczym stoi również kilkanaście pięknych sztucznych choinek. Wiele rodzajów oraz wielkości sprawia, że czasami mamy wrażenie, że jesteśmy w lesie.

Dekoracje i ozdoby świąteczne 

Choinki sa bardzo ważne, ale bez ozdób, które nie będą świecić i się błyszczeć nie będą świątecznymi! Z tego względu w naszym asortymencie posiady również masę przeróżnych dodatków świątecznych, bombek choinkowych oraz lampek i łańcuchów, bez których nie może się obejść żadna polska choinka :) Sami wiemy jak ważne jest to Święto, więc staramy się dokładnie wybierać ozdoby, aby rzeczy w naszym sklepie były wyjątkowe i w atrakcyjnej cenie.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie mieli u siebie unikatowych stroików bożonarodzeniowych, które w każdym mieszkaniu i przed każdym domem stworzą niepowtarzalny klimat i pięknie będą je zdobić.

Musimy też tutaj wspomnieć o asortymencie, który również może przydać się w przygotowywaniu tych szczególnych Świąt. Mamy w swojej ofercie całe mnóstwo przypraw i ziół oraz akcesoriów do wędliniarstwa i samego wędzenia. Znaleźć u nas można między innymi przyprawy do piernika, goździki, cynamon, siatki i nici wędliniarskie, haki do wędzenia, szynkowary oraz cały ogrom innych rzeczy, których wypisywanie zajęłoby kilka dobrych godzin :)

Dla wygody Państwa jesteśmy w stanie choinki dowieźć do domu oraz też przechować drzewka na naszym magazynie do samej Wigilii.

Zapraszamy po choinki i dekoracje świąteczne do naszego centrum ogrodnicze w Kłodzku przy ul. Towarowej 2.

Komentarze do wpisu (0)

Menu Szukaj produkty więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium
Sklep internetowy Shoper Premium