RWO 2020 - sezon rozpoczęty! 0
RWO 2020 - sezon rozpoczęty!

RWO 2020 - czyli wiosna nadchodzi! 

To już tradycja, że początkiem marca otwieramy nowy sezon Rodzinnymi Warsztatami Ogrodniczymi, które organizuje dla nas Kronen i Witold Czuksanow z zaprzyjaźnionymi firmami. W tym roku odwiedzili nas Ramp, Florovit, PNOS Ożarów oraz Kwazar. W tym dniu odwiedził nas także nasz znajomy z popularnego Bloga z Ogroden na Ty, znanu również z akcji busem przez polskie ogrody.

Przybyli do nas klienci mogli posadzić pierwsze bratki i zabrać je do domu wraz z gratisami od zaprzyjaźnionych firm. Miło widać, że coraz więcej całych rodziny przychodzi na tego rodzaju wydarzenia, co w naszym mniemaniu przekłada się nie tylko na dobre relacje, ale także na zaszczepienie pasji ogrodniczej. 

 

Nasz sklep już jest wypchany po sufit wszystkimi artykułami potrzebnymi do przywitania wiosny. Znajdziecie u nas mnóstwo opryskiwaczy, nawozów, traw, narzędzi i podłoży. Już teraz zapraszamy do odwiedzin, kiedy jeszcze nie ma kolejek :)

Mimo kapryśnej pogody i tak nasze PSK odwiedziło wiele osób, a sami organizatorzy jak co roku stwierdzili, że tak to można rozpoczynać sezon! 

Do zobaczenia w Kłodzku!

Komentarze do wpisu (0)

Menu Szukaj produkty więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium
Sklep internetowy Shoper Premium