2 Tarigi Ogrodnicze w Kłodzku 1
2 Tarigi Ogrodnicze w Kłodzku

2 Targi Ogrodnicze w Kłodzku

29 września 2019 zorganizowaliśmy wraz Urzędem Miasta Kłodzko 2 targi ogrodnicze. Do współpracy zaprosiliśmy naszych kontrahentów oraz przyjaciół. Chcieliśmy tym wydarzeniem pokazać, że jesienią też warto wyjść do ogrodu nie tylko po to aby pogrzebać w ziemi, ale także spędzić miło czas z rodziną i znajomymi.

Na ten dzień przygotowaliśmy kiermasz cebulek i rośli, pokazy ogrodnicze oraz konkursy dla wszystkich przybyłych. Dla chętnych Panowie z foodtrucka Burger Sudecki przygotowywali wyśmienite rzeczy z wołowiny, Panie ze stowarzyszenia Promyk upiekły pyszne ciasta, można było również nabyć świetne Miody Sudeckie, czy ekologiczne warzywa. Arboryści z firmy Wiewiór przygotowali pokaz pielęgnacji drzew oraz ściankę wspinaczkową, na której można było sprawdzić swoje siły.

Mamy takie szczęście, żę pogoda nam dopisuje i tak było i tym razem, więc mogliśmy bez problemu przeprowadzić cały plan w życie. Po otwarciu poopowiadaliśmy o cebulkach kwiatów, które to powinny teraz znaleźć się w ziemi, później rozmawialiśmy z naszym zaprzyjaźnionym ogrodnikiem - Panem Lasykiem, który prowadzi gospodarstwo ekologiczne i hoduje warzywa bez użycia nawozów sztucznych i pestycydów. Rozmawialiśmy również o kompostowaniu. Później przeszliśmy do gotowania i pieczenia mięsa w grillu Big Green Egg. Nasi znajomi przygotowali fantastyczną zupę dyniową, którą ugotowali na ogniu! W między czasie przeprowadziliśmy konkursy na najdłuższe loty samolotów papierowych, na najszybsze zbieranie kasztanów maszynką do zbierania owoców RAMP oraz na najładniejszą kompozycję jesienną. Zwycięzcą gratulujemy!

Na koniec jako atrakcję dla odwiedzających zaprosiliśmy bardzki zespół Wiolinek, który uświetnił całe wydarzenie dobrze znanymi piosenkami, które wywoływały uśmiech na wielu twarzach. Ich występy zawsze nam się dobrze kojarzą i wprowadzają wszystkich w wspaniały nastrój.

 

Dziękujemy za kolejne przemiłe spotkanie ogrodnicze i mamy nadzieję, że za rok znów będzie nas jeszcze więcej! Do zobaczenia!

 

 

Komentarze do wpisu (1)

4 listopada 2019

za rok z pewnością przyjadę!

Menu Szukaj produkty więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium
Sklep internetowy Shoper Premium