naszogrodniczy.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Dlaczego naszogrodniczy.pl?

Wykonane z wysokiej jakości stali będą tworzyły unikalną przestrzeń, niezależnie czy będą stały w parku, w mieście, czy w Twoim ogrodzie. Sprawdzą się wszędzie. Warto zwrócić uwagę na nasze nowoczesne modele oraz rozwiązania modułowe donic i ławek, dzięki którym możemy stworzyć niesamowitą przestrzeń, gdzie nawet na pustym placu otoczonym betonem miejskim, będziemy mieli miłą zieloną oazę do siedzenia na ławkach parkowych, której cień będzie zbawienny w upalny dzień.

Siedziska i ławki z włókna szklanego 

Do przestrzeni publicznych możemy jako ławkę miejską, czy parkową zaproponować siedziska z włókna szkolnego - niezwykle mocnego materiału z którego robione są łodzie i jachty oraz nasze donice na wymiar. W połączeniu z aluminium, drewnem potrafią tworzyć niezwykłą dekorację oraz praktyczną formę użytkową i służyć na przykład jako ławki parkowe i miejskie.

Ławki miejskie i ogrodowe

Mocne i bardzo wytrzymałe ławki parkowe oraz miejskie produkowane są w polskich fabrykach, dzięki czemu mamy pewność co do jakości ich wykonania.

Ławki parkowe - producent

korzystanym tylko ze sprawdzonych dostawców i polskich producentów ławek i dużych donic, więc wchodząc we współpracę z mami możecie być pewni najwyższej jakości produktów, które otrzymacie od nas! 

 
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium