choinka led

Ławki miejskie i ogrodowe

Wykonane z wysokiej jakości stali będą tworzyły unikalną przestrzeń, niezależnie czy będą stały w parku, w mieście, czy w Twoim ogrodzie. Sprawdzą się wszędzie. Warto zwrócić uwagę na nasze nowoczesne modele oraz rozwiązania modułowe donic i ławek, dzięki którym możemy stworzyć niesamowitą przestrzeń, gdzie nawet na pustym placu otoczonym betonem miejskim, będziemy mieli miłą zieloną oazę do siedzenia na ławkach parkowych, której cień będzie zbawienny w upalny dzień.

Siedziska i ławki z włókna szklanego 

Do przestrzeni publicznych możemy jako ławkę miejską, czy parkową zaproponować siedziska z włókna szkolnego - niezwykle mocnego materiału z którego robione są łodzie i jachty oraz nasze donice na wymiar. W połączeniu z aluminium, drewnem potrafią tworzyć niezwykłą dekorację oraz praktyczną formę użytkową i służyć na przykład jako ławki parkowe i miejskie.

Mocne i bardzo wytrzymałe ławki parkowe oraz miejskie produkowane są w polskich fabrykach, dzięki czemu mamy pewność co do jakości ich wykonania.

Ławki parkowe - producent

korzystanym tylko ze sprawdzonych dostawców i polskich producentów ławek i dużych donic, więc wchodząc we współpracę z mami możecie być pewni najwyższej jakości produktów, które otrzymacie od nas! 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Informacja w nagłówku

Infolinia:

Telefon: 578 287 257

Email: sklep@naszogrodniczy.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium