Ekskluzywne donice metalowe Wagner Planters

Kategoria z niezwykłymi donicami, które są wykonane z najwyżej jakości materiałów. Ekskluzywne metalowe donice są wykonane ze stali, która połączona z innymi materiałami będzie wstanie podkreślić wyjątkowość miejsca, w którym się znajdzie.

 

Wytrzymałość 

Donice metalowe Wagner Planters są wyposażone w izolacje pianki poliuretanowej, dzięki czemu rośliny, które znajdą się w takich donicach będą zabezpieczone zimą przed mrozem, a latem przed nadmiernym nagrzewaniem. Donice są bardzo solidnie wykonane, co przekłada się na ich wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Bez obawy mogą stać przy budynkach użyteczności publicznej, muzeach, urzędach, hotelach, restauracjach, etc.

Solidny korpus wykonany ze stali ocynkowanej o grubości 1,2 mm, pokryty przyjazną środowisku powłoką polimerową, odporną na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne.

Możliwości

Stal doskonale się komponuje z wieloma innymi materiałami. Możesz dowolnie zestawiać kolory z poszczególnymi wstawkami, takimi jak drewno, kamień, wstawki z oświetleniem led, czy szkłem akrylowym.

Na Twoje życzenie życzenie korpus donicy może zostać pomalowany na dowolny kolor według międzynarodowego wzornika RAL. Do wyboru są wstawki dekoracyjnez drewna, kamienia, stali nierdzewnej oraz panelu ze szkła akrylowego zdowolnym rysunkiem lub napisem oświetlonego przez LED.
 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Informacja w nagłówku

Infolinia:

Telefon: 578 287 257

Email: sklep@naszogrodniczy.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium