Z podświetlanymi donicami stworzysz niesamowicie przytulny i nowoczesny klimat w pomieszczeniu. Wodoodporny system oświetlenia pozwala na ustawianie donic na zewnątrz, w ogrodach czy na tarasie, bez obawy o niesprzyjające warunki pogodowe. Geometryczne kształty donic podświetlanych podbijają serca wielbicieli innowacyjnych dekoracji, a podłużne formy służą również jako ścianki działowe w minimalistycznym stylu.

Duże donice podświetlane 

Wykonane w Polsce z wysokiej jakości polietylenu donice są ciekawym pomysłem na dekoracje ogrodu, domu, mieszkania, tarasu, hotelu czy restauracji. 

Donice są wykonane w kolorze nie do końca biały, raczej mlecznym, który musi być trochę transparentny, dzięki czemu uzyskujemy lepszą ekspozycję świetlną.

Nowoczesne donice świecące

Dzięki technologii rotacyjnej, która używana jest przy wytwarzaniu tych donic, możemy uzyskać bardzo ciekawe kształty doniczek. W naszej ofercie znajdziesz designerskie donice o kanciastych kształtach, które będą idealnie pasować do nowoczesnych ogrodów. 

Donice z podświetleniem występują tylko w opcji z półką - drugim dnem ograniczającym przestrzeń sadzenia. 

Co sadzić w w świecących doniczkach

Co tylko chcecie. Zarówno rośliny kwitnące, jak i zielone. Będą do nich pasowały duże okazy, jak i minimalistyczne roślin. 

Doniczki podświetlane do domu, czy na zewnątrz? 

Niektóre donice możesz zakupić z 2 rodzajami kabla. Jeżeli nie jesteś zdecydowany, gdzie ustawić nowe doniczki, to lepiej wybrać opcje z kablem zewnętrznym. Doniczki, które nie będą miały takiej opcji do wyboru zawsze będą dostosowanie do używania na zewnątrz. 

Kable zewnętrze są zawsze odpowiednio przygotowane aby były bezpieczne w użytkowaniu i będą mogły być używane również wewnątrz. Niestety doniczki z kablami wewnętrznymi nie mogą być używane na zewnątrz! 

Jak podłączyć kilka doniczek świecących?

Można to zrobić za pomocą przedłużacza i wpiąć wszystkie w listwę elektryczną, ale można też poddać doniczki małej przeróbce - wystarczy od jednej doniczki do drugiej doniczki przeprowadzić nowy kabel i połączyć je szeregowo. To bardzo częsta praktyka, szczególnie przy wykonywaniu przestrzeni restauracyjnych, czy instalacji w dużych ogrodach większej ilości donic. 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Informacja w nagłówku

Infolinia:

Telefon: 578 287 257

Email: sklep@naszogrodniczy.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium