Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu https://naszogrodniczy.pl:443/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

Sklep internetowy B2C

Aktualności

 • Unikatowy i skuteczny sposób na piękny trawnik bez kretów!

  Jeśli zdjęcie wygląda znajomo, to pewnie Cię zaciekawi fakt, że mamy sprawdzony sposób na trawnik bez kretowisk, potwierdzają to nasi powracający klienci!
  Wybarwia trawę, stymuluje jej wzrost, ogranicza występowanie mchu oraz odstrasza krety.

  Sprawdź sam i kup u nas ten specyfik w najtańszej cenie na rynku ,tylko KLIKNIJ TU

 • Zapraszamy do naszej nowej kategorii KOMPOST 


  Znaleźć tam będą Państwo mogli produkty do założenia u utrzymania własnych przydomowych kompostowników! 
  W naszej ofercie znajdują się kompostowniki, przyspieszacze do kompostu oraz enzymy, które w dzięki w łatwej aplikacji pomogą w prosty sposób uzyskać rewelacyjne podłoże! 

  zapraszamy do zapoznania się z nową kategorią poprzez kliknięcie w zdjęcie kompostownika! 

 • Zapraszamy do obejrzenia relacji z POLSKA W KWIATACH Witolda Czuksanowa z udziałem naszej firmy!

 • Kędzierzawość liści brzoskwini

  Dni coraz dłuższe, ptaki coraz donośniej obwieszczają przybicie nowego sezonu, pąki coraz śmielej pojawiają się na drzewach i krzewach w naszej okolicy.
  To wszystko to znak, że już czas na pomyślenie o przyszłych zbiorach na drzewach owocowych.

  Szczególnym przypadkiem, który jest znany każdemu kto w swoim ogrodzie ma brzoskwinie, to kędzierzawość. Choroba grzybowa, która atakuje liście. Porażona roślina najpierw na liściach dostaje charakterystyczne zgrubienia oraz są widocznie zdeformowane, a w końcowej fazie zamierają. Prowadzi to do zamierania pędów, deformacji owoców albo ich braku.

  Ochrona i zwalczanie

  Najlepiej przeprowadzić oprysk końcem zimy/wczesną wiosną w fazie nabrzmiałego/strzelającego pąka. Do oprysku używamy środka Syllit 65WP. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest połączenie go z preparatem olejowym takim jak Contigol 95EC lub Promanal 60EC, które zwalczają min. przędziorka owocowca w jabłoni, mszycy jabłoniowej, wielkopaciorkowiec porzeczkowy, misecznika śliwkowego, misecznika cisowca oraz ochojnika świerkowo-modrzewiowego. Pozwoli nam to na ekologiczną walkę z uciążliwymi owadami.

  Aby zwiększyć skuteczność w walce z chorobami grzybowymi należy wykonywać zabiegi preparatami miedziowymi do których zaliczamy Miedź Plus 50WP oraz Miedzian 50WG na przedwiośniu oraz jesienią po opadnięciu liści. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że same takie zabiegi mogą nie wystarczyć i podstawą jest oprysk Syllitem. 

  Mieszanka wyżej wymienionych środków warto również potraktować pozostałe drzewa takie jak: wiśnie, śliwy, jabłonie oraz inne owocujące rośliny. Pomoże to nam w walce z innymi chorobami: parchem, plamistością drzew pestkowych oraz torbielą śliwy.

  Te i wiele innych preparatów znajdziecie w naszej ofercie w zakładce Środki Ochrony Roślin.
  W razie pytań oraz wątpliwości zostajemy do dyspozycji sklep@naszogrodniczy.pl


 • Na początek sezonu..

  W oczekiwaniu na cieplejsze dni zapraszamy do nas by powoli się zaopatrywać w nasiona na nowy sezon. Wcześniejsze zakupy pozwolą nam na uniknięcie kolejek i spokojne przeanalizowanie szerokiej oferty w naszym sklepie. Już teraz można wybierać u nas z pośród setek pozycji, których część jest dostępna w naszym sklepie internetowym. Jak co roku można u nas znaleźć nasiona od polskich firm takich jak PNOS Ożarów, Polan Kraków, Lobelia oraz Salnas.


  Rozsada

  Pierwsze w kolejce do wysiewu stoją pomidory, które możemy już teraz zacząć wysiewać to tac rozsadowych, aby później gdy podrosną przepikować do doniczek, by następnie jak będą większe wysadzić do naszych szklarni, czy ogrodów. Do sadzenia nasion polecamy ziemię Kronen do wysiewu, która dzięki swojej strukturze zapewni nasionkom łatwe ukorzenienie a startowa dawka nawozu pozwoli im odpowiednio się rozwijać. Gdy już dni będą coraz dłuższe możemy pokusić się o wysiewanie innych roślin, takich jak: ogórki, sałaty, kalarepy, kapusty. 

  Nie tylko wiosną 

  Nie możemy zapominać o roślinach, które również możemy hodować w naszych domach w zimne dni. Mam na myśli kiełki, które świetnie wychodzą na naszych parapetach dostarczając nam codziennie dawki witamin i minerałów, które tak są nam potrzebne w mroźne dni. Od niedawna można u nas również znaleźć cebulkę dymkę, która posadzona w doniczkach na parapecie zamieni się w pyszny szczypiorek po kilku dniach!  • Naszogroniczy.pl widoczny na Runmageddon w Gliwicach! 

   

 • 2017-03-16

  Idzie nowe! 
  W czwartek mieliśmy okazję uczestniczyć z agra nowa otwarciu linii nawozowej Mocznika w pastylkach - PULgran. Już niedługo znajdziecie go w naszej ofercie.

Kategorie produktów

MiStral e-sklep PRO v. 2.22.20 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2017

Zawartość koszyka (0)