Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu https://naszogrodniczy.pl:443/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

Agra Nowicki Zaopatrzenie Rolnictwa

Rolnictwo

Od lat funkcjonujemy na rynku rolniczym dokładając wszelkich starań aby nasi klienci otrzymywali najlepszej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.
Współpracujemy z najlepszymi, jesteśmy autoryzowanymi punktami między innymi: 

adama logo agra
             
Nawozy

Nawozy rolnicze były naszą specjalnością od samego początku. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć nawozy Grupy Azoty, takie jak:

  • Saletra amonowa - Pulan 34% oraz Zaksan (saletra 32 z Kędzierzyna) - najpopularniejsze nawozy jednoskładnikowe
  • Pulrea - mocznik 46% - azotowy nawóz o wysokiej koncentracji o długotrwałym działaniu
  • Polifoska - wieloskładnikowe nawozy NPK z Polic o składach NPK 6-20-30 lub 8-24-24
  • RSM - roztwór saletrzan mocznikowy o 3 różnych formach azotu - dostawy tylko cało samochodowe
  • Amofoska - wieloskładnikowy nawóz NPK z fabryki Fosfory Gdańsk o składnie 4-16-18
  • Salmag - Saletrzak 27% zawiera praktycznie w takich samych ilościach wolniej działający azot w formie amonowej oraz szybko działający azot saletrzany

    Ofertę uzupełniamy nawozami dolistnymi między innymi firmy Arkop - czołowego producenta chelatów w Polsce. 


Środki Ochrony Roślin

W naszej ofercie znaleźć można ŚOR takich producentów jak Adama, Bayer, Syngenta, Dow Agro, Ciech - Sarzyna, czyli liderów rynku.

Posiadamy wiele środków grzybobójczych, owadobójczych oraz chwastobójczych. Zajmujemy się tym od lat, więc wiemy jak ważne jest odpowiedzialne doradztwo, które przekłada się bezpośrednio na zysk naszych klientów. Wiele z nich przed poleceniem naszym klientom sprawdzamy na własnym polu, aby mieć pewność, że proponowane rozwiązania warte są swojej ceny.

Zdajemy sobie sprawę, że w ciągu sezonu i nieprzychylnej pogody zabiegi pestycydami są bardzo trudne do przeprowadzenia, dlatego środki których nie mamy w ofercie jesteśmy wstanie ściągnąć na specjalne zamówienie klienta nawet w ciągu 24h! 


Pasze dla zwierząt

Jesteśmy czołowym dystrybutorem pasz Dossche w Polsce. Cenimy sobie jakość produktów i zadowolenia naszych klientów, dlatego dokładamy starań aby dostępność produktów była na wysokim poziomie. Przekonaliśmy do siebie wielu ludzi i dbamy o to, aby pasze które Państwo kupują od nas zawsze były świeże i odpowiednio dobrane dla danej hodowli.
Sprzedajemy paszę dla drobiu, królików, trzody chlewnej oraz bydła.
Polecamy również naszą ofertę poideł i karmników dla drobiu!


Dziękujemy z tyle lat współpracy
od 20 lat dbamy o Wasze roślinyMiStral e-sklep PRO v. 2.22.20 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2017

Zawartość koszyka (0)